O nas

Mowta - dostawca armatury przemysłowej

Dostarczamy rozwiązania dotyczące armatury przemysłowej i towarzyszącego jej osprzętu, wymagane przez międzynarodowe firmy inżynieryjne i konstrukcyjne, elektrownie, zakłady wydobycia i obróbki ropy naftowej i gazu ziemnego oraz przemysł chemiczny.

Komu dostarczamy nasze produkty ?

Nasza armatura przemysłowa oraz towarzyszący jej osprzęt trafia między innymi do międzynarodowych firm inżynieryjnych i konstrukcyjnych, elektrowni czy zakładów wydobycia i obróbki ropy naftowej i gazu ziemnego. Można tam znaleźć armaturę taką jak zasuwy nożowe i klinowe, zawory kulowe i iglicowe czy zawory zwrotne i odcinające. Nasze rozwiązania z zakresu armatury przemysłowej wykorzystywane są także w przemyśle chemicznym. Służymy Państwu wsparciem jako konsultant, partner techniczny, wytwórca, specjalista w dziale logistyki oraz partner posprzedażowy.

Współpraca z nami, dlaczego warto ?

Nasz KNOW-HOW umożliwia optymalizację wymogów w odniesieniu do produktów oraz rynku producentów i dostosowanie ich do konkretnych wymagań zakładów inżynieryjno-konstrukcyjnych oraz końcowych użytkowników.

Gwarantujemy dostawy 24h w przypadku takich potrzeb jak nieplanowane wyłączenia czy prace remontowe.

Naszym Klientom zapewniamy również 24-godzinny serwis armatury i wyposażenia.

Katalog produktów

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą armaturę przemysłową, Oferujemy zasuwy klinowe, zawory zaporowe (grzybkowe), zawory kulowe, zawory zwrotne oraz wiele innych typów armatury. W swojej ofercie posiadamy także rury i elementy rurociągów wykładanych PTFE / PFA, wliczając w to także armaturę.