Econosto

Econosto

Econosto jest grupą firm działających na rynkach międzynarodowych, które dostarczają najwyższej jakości zawory przemysłowe, armaturę, oprzyrządowanie, uszczelki oraz wyposażenie dodatkowe w postaci gotowych, kompletnych systemów zgodnych z wymaganiami klienta.

Dzięki efektywnej globalnej sieci dystrybucji, nasze kompletne rozwiązania znajdują zastosowania w przemyśle morskim, petrochemicznym, chemicznym, gazowym, naftowym oraz w instalacjach komunalnych i budownictwie.

Z roku na rok zwiększa się liczba użytkowników armaturzy i oprzyrządowania ze znakiem Econ®. Produkty ze znakiem jakości Econ® są niezawodne i zaprojektowane zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Dodatkowo, firma Econosto jest dostawcą szerokiej gamy produktów najwyższej jakości od renomowanych producentów w każdym segmencie rynku, od produktów standardowych po rozwiązania najwyższej jakości, niezawodne i przyjazne środowisku.

Armatura przemysłowa:

Przepustnice, zawory kulowe, zasuwy, zawory elektromagnetyczne, zawory z uszczelnieniem mieszkowym, filtry, wzierniki etc.

Econosto jest dostawcą coraz większej liczby tego typu produktów pod własną marką Econ®: gwarancją jakości, niezawodności i doskonałego stosunku ceny do jakości.

Technologia parowa i zawory bezpieczeństwa:

Fakt, że firma Econosto rozpoczęła swoją działalność od urządzeń związanych z parą wodną, można zauważyć i dzisiaj zwracając uwagę na szeroki zakres oferty dotyczące armatury parowej. Econosto jest jedynym, oficjalnym autoryzowanym dostawcą w Holandii, wszystkich modeli z szerokiej gamy zaworów bezpieczeństwa Leser. Oferujemy również kompletny typoszereg armatury firmy Spirax Sarco, znanego światowego lidera w produkcji urządzeń do obsługi pary wodnej.

Oprzyrządowanie:

Econosto oferuje szeroki wybór produktów do pomiarów i sterowania ciśnieniem, temperaturą, poziomem i przepływem. Wiele z tych produktów, łącznie z miernikami ciśnienia i temperatury może być wytwarzane zgodnie z życzeniami i oczekiwaniami klienta. Dostarczamy również szeroki wybór hydraulicznych i elektrycznych napędów do zaworów ćwierć obrotowych oraz urządzenia do przygotowania wysokiej jakości sprężonego powietrza.

Wróć do listy