SchuF Fetterolf

SchuF Fetterolf

SchuF Fetterolf projektuje i wytwarza zawory przemysłowe do regulacji, odcinania, rozdzielania i próbkowania przepływu gazów, cieczy, zawiesin lub proszków. Zawory firmy SchuF stanowią idealne rozwiązanie do trudnych i wymagających warunków pracy, które można znaleźć w przemysłach chemicznym, petrochemicznym, rafineryjnym, przeróbki ropy naftowej i gazu, polimerów i morskim.

Program dostaw armatury: 

Disc Bottom Outlet Valve
Ram Bottom Outlet Valve
Sampling valve portfolio
Lift plug valve - SchuF
Cam-Set Line Blind System
Spray Rinse Valve

Obejmują one również specjalne konstrukcje zaprojektowane przy współpracy z klientami i partnerami. Firma jest specjalistą w produkcji zaworów o dużych średnicach, przystosowanych do dużych spadków ciśnień i wysokich temperatur.

Obecnie SchuF oferuje szeroką gamę produktów, których konstrukcja opiera się na rozwoju wcześniejszych opracowań i konstrukcji. Do najciekawszych rozwiązań można zaliczyć pierwszy zawór rozdzielający przepływ oraz wiele wyjątkowych konstrukcji zaworów regulacyjnych takich jak model X-Flash, który przenosi zjawisko odparowania zrzutowego poza korpus zaworu (X w nazwie wskazuje na miejsce występowania zjawiska – eXternal). 

Wróć do listy