Siekmann Econosto

Siekmann Econosto

Siekmann Econosto jest jednym z największych europejskich dostawców armatury przemysłowej, związanego z nią wyposażenia oraz uszczelnień wykorzystywanych w elektrowniach, przemyśle naftowym i gazowym, w firmach chemicznych i petrochemicznych, na rurociągach przesyłowych i w zakładach ekologicznego przetwórstwa.

Mając 50-letnie doświadczenie działalności w wyżej wymienionych sektorach oraz wsparcie ze strony globalnej sieci grupy Eriks, jesteśmy otwarci i gotowi do pracy pełną swoją mocą jako elastyczny i niezawodny partner naszych klientów.

Dzięki globalnej obecności międzynarodowej grupy Eriks znamy nie tylko właściwości rozmaitych branż, ale także specyfikę poszczególnych regionów w krajach klientów, co umożliwia firmie Siekmann Econosto wspieranie klientów na rynkach całego świata.

Eriks group, z siedzibą w Alkmaar (Holandia), została założona w 1940 r. Obecnie Eriks składa się z ponad 50 firm z oddziałami i zapleczami produkcyjnymi w 25 krajach. Zatrudniając blisko 5’000 pracowników, Eriks dostarcza ponad 600’000 różnych artykułów do 100’000 odbiorców na całym świecie.

Siekmann Econosto to nie tylko dostawca ale także firma działająca jako producent armatury pod prywatną marką SIKO.

Jesteśmy także wieloletnim partnerem firmy NEWAY rozpoznawalną i uznaną markę na rynku europejskim, wliczając w to rynek niemiecki oraz polski.

Wróć do listy